fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Netvor si ho vybral, aby splnil jeho vôľu. Pôjde do tuhého!

Máte tip? napíšte nám mailom

A je tu ďalšia novinka! Tentokrát sa môžeme tešiť na drama/fantasy film. Aj toto dielo je inšpirované knižnou predlohou a nesie názov “Volanie netvora: Príbeh života”.

Povrára sa, že tento fantasy žáner bude skôr určený pre detské publikum. Avšak, myslíme si, že každý jeden z nás si niečo z tohto filmu pozitívne odniesie. Volanie netvora prepísal do scenára autor úspešnej knihy Patrick Ness. Réžie sa chytil J.A. Bayona, ktorý už má za sebou filmy ako Sirotinec alebo Nič nás nerozdelí.

Trinásť-ročnému Conorovi sa snívajú nočné mory. V nich počuje podivný hlas. Lewis MacDougall je tým, ktorý prepožičal hlas tomuto netvorovi.

netvor

Chlapec to nebude mať jednoduché. Vyzerá to tak, akoby sa proti nemu spikol celý svet. V škole je šikanovaný a jediná kamarátka, ktorú mal, sa s ním nedávno poriadne pohádala. Babka mu nerozumie a akoby toho ešte nebolo dosť, tak jeho mama je vážne chorá.

Conor si nakoniec nájde oporu v obrovitánskom starom strome, ktorého hlas nahral Liam Neeson. Ten mu postupne rozpráva tri staré príbehy, ktoré majú za úlohu mladíkovi pomôcť v tom, že nie je všetko také, ako sa zdá.

Prečítajte si tiež:
Najlepšie horory za rok 2019: TOTO je 5 z nich, ktoré vám naženú poriadny strach

Slovenská kinopreméra je naplánovaná na 20. 10. 2016.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com/totalfilm.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií