fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nokia: V roku 2017 nás čaká 5 smartfónov

Máte tip? napíšte nám mailom

Nokia pred časom oznámila svoj návrat na trh. Spoločnosť, ktorá zabezpečuje výrobu a predaj smartfónov tohto fínskeho výrobcu, by mala predstaviť niektoré modely na výstave MWC v Barcelone. Dátum je stanovený na mesiac február. Aktuálny počet modelov ešte nie je známy.

nokia_clanok

Podľa doterajších informácii by predstavené smartfóny mali niesť označenie D1C. Lacnejšia verzia bude obsahovať 5″ FULL HD displej a 2 GB RAM. Tá drahšia disponuje 5,5″ displejom a 3 GB RAM. Cenovka je stanovená na 150 dolárov pri lacnejšej verzii a 200 dolárov pri tej drahšej.

nokia-smartf

Konkrétne modely ani počty zariadení, ktoré by mohli byť predstavené doteraz nie sú známe. Cena smartfónov je naozaj zaujímavá a výrobca zrejme začne s predstavovaním strednej triedy a neskôr prejde do vyššej, teda i do vyššej cenovej úrovne. Isté je, že Nokia sa vracia na trh a ponúkne inteligentné telefóny so zaujímavou technickou výbavou.

Zdroj: gsmarena.comdigitimes.comgizmochina.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií