fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obľúbený alkohol môže o žene veľa povedať. Čo povie o tebe či o tvojej priateľke?

Máte tip? napíšte nám mailom

Alkohol povie viac, než by si čakal.

Z času na čas sa ženy potrebujú odreagovať pri poháriku s obľúbeným alkoholom. No to, aký nápoj sa nachádza v ich pohári dokáže odhaliť viac, než by si si myslel. Poď teda zistiť, aká je jej povaha a čo ťa s ňou čaká.

Šampanské

Šampanské je považované svojím spôsobom za snobské pitie a také môže byť i správanie ženy, ktorá si ho rada dá. Ženy, ktoré obľubujú tento nápoj, sú rady stredobodom pozornosti a okato dávajú najavo, že si potrpia na štýle. Rady flirtujú, no získať ich nie je vôbec jednoduché.

Červené víno

Dámy, ktoré obľubujú červené víno, sebavedomím priam sršia. Presne poznajú svoju hodnotu a nebudú strácať čas s hocikým. Muž, ktorý ich dokáže oslniť, musí mať poriadnu dávku charizmy a štýlu. Väčšina z týchto žien však pôsobí až prehnane sebavedomo a to môže chlapov odradiť.

fountain-1375782_960_720

Biele víno

Bielemu vínu dávajú prednosť neskúsené slečny, ktoré ešte nepoznajú svoju mieru v pití a boja sa, aby to neprehnali. Stále sa ešte hľadajú a zároveň hľadajú niekoho, kto je dobrá partia. Nemajú problém sa dať s mužom do reči.

Gin s tonikom

Barmani tvrdia, že gin s tonikom je pitím večných svadobných družičiek. Tie rady flirtujú s každým, pretože by si konečne rady našli niekoho, s kým by sa usadili a založili rodinu.

Whiskey

Tento nápoj nie je rozhodne nič pre neskúsených začiatočníkov. Po whiskey siahajú zrelé dámy, ktoré sú zväčša intelektuálne založené. Väčšinou sú len pozorovateľky, ktoré len málokedy niečo komentujú. Majú svoje zásady a sú sebavedomé. Presne vedia, čo od života chcú a darí sa im to dokazovať. Pre chlapov sa nejedná o ľahkú korisť.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Alkohol povie viac, než by si čakal.

Z času na čas sa ženy potrebujú odreagovať pri poháriku s obľúbeným alkoholom. No to, aký nápoj sa nachádza v ich pohári dokáže odhaliť viac, než by si si myslel. Poď teda zistiť, aká je jej povaha a čo ťa s ňou čaká.

Tequila

Možno sa to nezdá, no ženy, ktoré obľubujú tequilu, sú romantičky. Vyžívajú sa v dramatických vzťahoch a pokiaľ okolo nich nie je dostatočne rušno, rady nedajú drámu samy vyvolajú. Majú komplikovanú povahu a málokto sa v nich vyzná.

Vodka

Vodka nie je ľahké pitie a po tomto destiláte siahajú väčšinou introvertky, u ktorých len tak ľahko nepochodíš. Ak začneš flirtovať, je pravdepodobné, že ťa s tým pošlú niekam… preč. Väčšiu šancu máš, ak ich rozosmeješ nejakou vtipnou hláškou alebo historkou.

Pivo

Zlatistý mok vyhľadávajú ženy, ktoré sa na nič nehrajú. Väčšinou sú zábavné a dobre naladené. Nie je však jednoduché stíhať ich myšlienkové pochody a niekedy pijú dosť rýchlo.

nci_visuals_food_beer

Miešané drinky

Ženy, ktoré siahajú po miešaných drinkoch, sa rady bavia, milujú slobodu a nezáväznosť. Sú nespútané a mužov často priťahuje práve ich nespútanosť. To však môže byť iba maskou a reálne môže ísť o nestále a nezrelé ženy.

Zdroj: frekvence1.cz

Prečítajte si tiež:
Každé písmenko sa počíta! Pozrite sa, aké vtipné preklepy vzniknú pri zamenení jednej hlásky!
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií