fbpx
Obrovská tragédia! 14-ročný chlapec zomrel na hodine telesnej výchovy, spolužiaci sa tomu len bezbranne prizerali

Obrovská tragédia! 14-ročný chlapec zomrel na hodine telesnej výchovy, spolužiaci sa tomu len bezbranne prizerali

Tragické nešťastie sa odohralo v utorok na multifunkčnom ihrisku Základnej školy Ing. O. Kožucha v Spišskej Novej Vsi. 

“Posádka rýchlej lekárskej pomoci Spišská Nová Ves bola privolaná k žiakovi ôsmeho ročníka, ktorý údajne po behu skolaboval,” povedala Katarína Načiniaková, hovorkyňa Falck Emergency .

“Ani po veľkom úsilí našich kolegov sa chlapca nepodarilo oživiť, lekár musel skonštatovať smrť,” uzavrela Načiniaková.

“Momentálne máme ešte len čerstvé informácie, je predčasné o tom hovoriť, vyvodzovať nejaké závery,” vedúca Oddelenia školstva na Mestskom úrade v Spišskej Novej Vsi Dana Mrnková. “Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu. Polícia v tejto súvislosti prijala trestné oznámenie a podľa výsledkov pitvy rozhodne o ďalšom postupe. Vzhľadom na prebiehajúce úkony a citlivosť uvedeného prípadu nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie,” informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Zdroj: slovensko.hnonline.sk, spis.korzar.sme.sk

Foto: spis.korzar.sme.sk

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)