fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Netflix predstavuje trailer k 6. sérii väzenskej drámy Orange Is The New Black. Na čo sa môžeme tešiť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Fanúšikovia Orange Is The New Black sa už čoskoro dočkajú novej série. Teraz sa môžete pozrieť, čo všetko nás za bránami ženskej väznice tentokrát čaká.

Milovníci pôvodného seriálu z dielne Netflixu už takmer rok nedočkavo čakajú na novú sériu drámy z prostredia ženskej väznice. Keď streamovacia spoločnosť ohlásia, že všetkých 13 epizód šiestej série Orange Is The New Black (OITNB) bude sprístupnených 27. júla 2018, mnohí si tento dátum dobre zapamätali a horia nedočkavosťou. Aby sme aspoň trocha nahliadli do toho, čo nás čaká, Netflix zverejnil trailer.

Z neho môžeme vyčítať, že nás čaká nielen množstvo nových postáv, ale i úplne nové prostredie. To má nadväzovať na koniec 5. série, kedy vo väznici nastala vzbura, ktorá neskončila dobre. Práve kvôli nej sú takmer všetky odsúdené presunuté do zariadenia s najvyšším stupňom stráženia, pričom nie všetky skončia v rovnakej väznici a tak musia čeliť mnohým nástrahám a problémom.

Pozrite si zaujímavý trailer. Na to, ako to celé dopadne si však budeme musieť počkať a pozrieť spomínaného 27. júla.

Prečítajte si tiež:
Vedeli ste, že Cameron namaľoval nahú Kate Winslet? Aj 20-ročný Titanic vie stále prekvapiť

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=MtW-WNfM3r8

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=MtW-WNfM3r8

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií