Netflix predstavuje trailer k 6. sérii väzenskej drámy Orange Is The New Black. Na čo sa môžeme tešiť?

Netflix predstavuje trailer k 6. sérii väzenskej drámy Orange Is The New Black. Na čo sa môžeme tešiť?

reklama

Fanúšikovia Orange Is The New Black sa už čoskoro dočkajú novej série. Teraz sa môžete pozrieť, čo všetko nás za bránami ženskej väznice tentokrát čaká.

Milovníci pôvodného seriálu z dielne Netflixu už takmer rok nedočkavo čakajú na novú sériu drámy z prostredia ženskej väznice. Keď streamovacia spoločnosť ohlásia, že všetkých 13 epizód šiestej série Orange Is The New Black (OITNB) bude sprístupnených 27. júla 2018, mnohí si tento dátum dobre zapamätali a horia nedočkavosťou. Aby sme aspoň trocha nahliadli do toho, čo nás čaká, Netflix zverejnil trailer.

Z neho môžeme vyčítať, že nás čaká nielen množstvo nových postáv, ale i úplne nové prostredie. To má nadväzovať na koniec 5. série, kedy vo väznici nastala vzbura, ktorá neskončila dobre. Práve kvôli nej sú takmer všetky odsúdené presunuté do zariadenia s najvyšším stupňom stráženia, pričom nie všetky skončia v rovnakej väznici a tak musia čeliť mnohým nástrahám a problémom.

reklama

Pozrite si zaujímavý trailer. Na to, ako to celé dopadne si však budeme musieť počkať a pozrieť spomínaného 27. júla.

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=MtW-WNfM3r8

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=MtW-WNfM3r8

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ak ste niekedy videli pokémonov alebo Naruta, tak tento animák si určite nenechajte ujsť!
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.