fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po ôsmych rokoch vydáva Metallica nový singel, taktiež pripravuje ďalšie novinky!

Máte tip? napíšte nám mailom

Americkú metalovú skupinu Metallica pozná snáď každý. Na konte má už deväť štúdiových albumov a aktuálne pripravujú svoju azda najočakavánejšiu desiatu dosku, ktorá ešte po mnohých oznámeniach o vydaní neuzrela svetlo sveta.  

Skupina pracuje na vydaní nového počinu už od roku 2012. Mal by niesť názovHardwired…to Self-Destruct” a vypočuť by sme si ho mali už 18. novembra. Ako malú ukážku na čom štvorčlenná kapela pracovala posledné roky nám ponúka zatiaľ prvý singel s názvom “Hardwired”. Skladba má niečo cez tri minúty, čo je pomerne u týchto metalistov prekvapivé. Chytľavú a energickú skladbu doplňuje čiernobiely dynamický klip.

No máme tu aj niečo pre verných fanúšikov tejto metalovej legendy. Služba Spotify chystá krátky štvordielny dokumentárny seriál o tejto kapele. Mal by sa zamerať na ich úplne začiatky. Seriály nesú názvy Metal Militia, Metal Up Your Ass, Sophistication and Brutality a Armageddon’s Here. Nájdete v nich archívne zábery, ale taktiež aj rozhovory kapely. Prvý diel si môžete pozrieť tu:

Prečítajte si tiež:
Lea Danis ukázala viac. Pozrite sa, ako vyzeralo nakrúcanie intímneho videoklipu Closer

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií