fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pár otehotnel po 17-tich rokoch snaženia. Prekvapením bola nádielka v podobe šestorčát

Máte tip? napíšte nám mailom

Počať dieťa nie je výsadou, ani právom, ale darom. Svoje o tom vie aj nasledujúci pár, ktorý sa o dieťa snažil 17 rokov.

V americkej klinike VCU Medical Center v Richmonde sa v máji tohto roku narodili po prvýkrát šestorčatá. Svetlo sveta po prvýkrát uzreli traja chlapci a tri dievčatá, ktoré po pôrode vážili menej ako 1,4 kg. Tieto deti sa narodili ako veľký dar manželom, ktorý sa o prírastok snažili neuveriteľných 17 rokov. Až teraz sa im to konečne podarilo a veru dostali bohatú nádielku.

5925eafb7dfc9-imageZaujímavosťou je, že deti sa narodili cisárskym rezom v 30. týždni tehotenstva a pri pôrode asistoval 40-členný tím. Našťastie, šestorčatá sa narodili zdravé a teraz sú pod neustálym dohľadom.

“Dúfam, že najmenšie z mojich šiestich detí vyrastie a povie – Bol som taký malý a pozrite sa na mňa,” dodala nigérijská matka, Ajibola Taiwo.

5925eca19fda8-image

Pôrod šestorčát je vo svete unikátnym javom, a preto týmto drobcom prajeme najmä veľa zdravia.

Zdroj: www.richmond.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií