Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podfukári prichádzajú s prvým trailerom! Tipnete, kto nový príde čarovať?

Film Podfukári ste už určite videli. Štvoricu vynikajúcich iluzionistov si vyhľadá neznámy človek a musia splniť všetky úlohy ktoré im prikáže. Nikto nevie ako to robia, ako dokážu vylúpiť banky pričom stoja na pódiu a v sekunde sa dostanú do banky na druhom konci sveta. Navyše stále za pätami majú FBI ktorá ich beznádejne chce chytiť pre ich lúpeže.

Film ktoré ma vysoké hodnotenie a je obľúbený aj u divákov bude opäť v kinách! V slovenských kinách má premiéru od 16. júna 2016, celosvetovú o 10 dní skôr. Táto akčná komédia prichádza s novým trailerom kde okrem hercov ako Marka Ruffala, Jesse Ensenberg, Woddyho Harrelsona, Lizzyho Caplana, Davea Franca sa objaví nová postava a to Daniel Radcliffe známy zo čarodejníckej ságy Harry Potter.

Trailer vyzerá zaujímavo,naznačených je aj pár nových trikov, dúfajme že film bude minimálne taký dobrý ako bola jeho prvá časť.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií