fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spomínaš si ešte na Pokemon Go? Teraz prichádza novinka s názvom Pokemon Duel

Máte tip? napíšte nám mailom

Na trh sa po roku testovaní dostáva Pokemon Duel.

Pokiaľ patríš k ľuďom, ktorí prepadli mánií okolo hry Pokemon Go, máme pre teba nie najlepšiu správu. V rodisku pokémonov – Japonsku, totiž prišli s novou verziou tejto hry, ktorá dostala názov Pokemon Duel.

Túto novinku v krajine vychádzajúceho Slnka testovali viac než rok a teraz sa už pomaly dostáva smerom na západ a chcela by vyvolať rovnaké alebo aj väčšie šialenstvo, aké sme tu mali vlani. Hra je v porovnaní s predchádzajúcou omnoho ťažšia a viac strategická. Nejde v nej primárne o chytanie pokémonov, ale o súboje, ktoré treba poriadne strategicky vymyslieť a naplánovať.

V súboji môžeš čeliť umelej inteligencii alebo nejakému reálnemu hráčovi. To, ako súboje prebiehajú si môžeš pozrieť vo videu nižšie a pokiaľ sa ti hra zapáči, môžeš si ju bezplatne siahnuť, pokiaľ máš vo svojom smartfóne operačný systém Android alebo iOS. Netreba však zabudnúť na to, že nová hra stojí a padá na takzvaných mikrotransakciách, a tak v nej reálne môžeš utratiť nemalé peniaze.

Prečítajte si tiež:
Nie v mojom kroji! Slovenskí folkloristi odmietajú zneužívanie ľudovej kultúry extrémistami

Zdroj: telegraph.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií