fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia pri domovej prehliadke našla bielu kryštalickú látku, zadržala 33-ročného muža (foto)

Pri domovej prehliadke zaistili veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou, bielu kryštalickú látku a komponenty na výrobu drog.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.3.2023 (SITA.sk) – Kriminalisti z Čadce a policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiline pri akcii zameranej na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti zadržali 33-ročného muža. V Krásne nad Kysucou na základe predošlého príkazu sudcu pre prípravné konanie urobili domovú prehliadku.

Zaistili pri nej veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou, bielu kryštalickú látku a komponenty na výrobu drog, ktoré zaslali na expertízu. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Žiline Zuzana Šefčíková.

Vyšetrovateľ v tejto súvislosti vzniesol mužovi obvinenie pre zločin ,nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi´ a spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie,” uvádza polícia.

Okrem toho pri domovej prehliadke zatkli ďalšiu osobu, na ktorú Okresný súd Žilina vydal zatykač. „Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uzavrela polícia.

Viac k témam: Drogová trestná činnosť, Krimi, Kriminalisti, Zadržanie, žilinská polícia
Zdroj: SITA.sk – Polícia pri domovej prehliadke našla bielu kryštalickú látku, zadržala 33-ročného muža (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Strojnícka fakulta Technickej univerzity Košice oslavuje 70 rokov
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií