fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia zadržala podozrivého z masovej streľby v Britskej Kolumbii, počet obetí zatiaľ nie je známy

Polícia hlásila streľbu z viacerých miest v meste Langley a susednom Langley Township. Obeťami sú ľudia bez domova.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.7.2022 (Webnoviny.sk) – Kanadská polícia hlási streľbu na bezdomovcov na viacerých miestach v meste Langley a susednom Langley Township v provincii Britská Kolumbia. Muž podozrivý zo streľby, ktorý podľa polície pravdepodobne konal sám, už je vo väzbe.

Seržantka Rebecca Parslow z Kráľovskej kanadskej jazdnej polície uviedla, že bezprostredne nemá podrobnosti o stave obetí. Langley sa nachádza zhruba 48 kilometrov juhovýchodne od Vancouveru.

Masové streľby sú v Kanade menej bežné, ako v susedných Spojených štátoch. Najhoršia streľba v histórii krajiny sa odohrala v roku 2020, keď muž prezlečený za policajta v provincii Nové Škótsko zabil 22 ľudí. V súčasnosti je v Kanade nezákonné vlastniť neregistrovanú ručnú zbraň alebo akýkoľvek druh rýchlopalnej zbrane.

Viac k témam: Bezdomovci, Streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zadržala podozrivého z masovej streľby v Britskej Kolumbii, počet obetí zatiaľ nie je známy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií