fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poslanecký sľub zložil Kozarec, ktorý z parlamentu odišiel pre návrat Matoviča

Miesto v parlamente sa uvoľnilo, pretože vláda vymenovala poslanca Richarda Nemca (OĽaNO) za štátneho tajomníka Ministerstva, školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.2.2023 (SITA.sk) – Sľub poslanca Národnej rady SR dnes zložil Sebastián Kozarec (OĽaNO). Len nedávno musel plénum opustiť z dôvodu, že sa do poslaneckých lavíc vrátil Igor Matovič (OĽaNO) po odchode z postu ministra financií.

Miesto v parlamente sa teraz uvoľnilo, pretože vláda vymenovala poslanca Richarda Nemca (OĽaNO) za štátneho tajomníka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Nemec nastúpil do parlamentu 22. marca 2020 ako náhradník za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) na neuplatňovaný mandát Eduarda Hegera,

Kozarec bol poslancom Národnej rady SR už ako náhradník za Mareka Krajčího. Neskôr sa do pléna opäť vrátil, keď sa mandátu vzdal Ján Herák.

Viac k témam: Minister financií, Poslanecký sľub, Štátny tajomník
Zdroj: SITA.sk – Poslanecký sľub zložil Kozarec, ktorý z parlamentu odišiel pre návrat Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií