fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Potrebujete si udržať partnera? Vyskúšajte nasledujúci triky ako na chlapa

Máte tip? napíšte nám mailom

Hovorí sa: „ťažko s chlapmi, ťažko bez nich“. Niekedy si s tým svojím nevieme dať rady a nevieme ako ďalej. Poznáme pár trikov, ako si ho udržať a ukázať mu, ako nám na ňom záleží.

Poskytnite mu výbornú masáž

My ženy máme masáže veľmi rady. Zregenerujeme sa, oddýchneme si a samozrejme, cítime sa lepšie. Tak isto ako my, aj chlapi majú radi masáž. Masáž chrbta, krku a hlavy je to základné, čo chlapi chcú pomasírovať. Jasné, že svojimi rukami im nezatlačíme na dané body poriadnou silou, ale aj naša jemná masáž im môže  aspoň trochu uľaviť od bolesti a dokážu si ju poriadne užiť. Masáž dlaní je dobrá pre tých, ktorý ťažko pracujú manuálne.masaz

Najlepšie je masírovať s  krémom. Každý prst zvlášť od začiatku až po koniec. Takéto masírovanie prstov dokážeme využiť aj na zvádzanie, čo naša polovička ocení ešte viac. Keď chlap leží na chrbte, môžeme mu pomasírovať hruď a tak isto, ako v predošlom kroku, môžeme to využiť vo svoj prospech. Aj keď masáž nebude silná a nebude nášho miláčika po nej bolieť chrbát tri dni, masáž od svojej milovanej si zamiluje a bude ju chcieť častejšie.

Prečítajte si tiež:
Plače vaše bábätko a vy neviete prísť na to PREČO? Dôvodom môžu byť jeho nožičky

Vyznajte mu lásku

Chlapi sú tí mocní, hrdinovia, tvrďasi, ktorí neradi rozprávajú často pekné a sladké vyznania lásky ženám. Avšak, radi ich počúvajú. Teší ich, keď im povieme niečo pekné, vyznáme lásku. Treba si dať však pozor na príliš časté vyznanie citov. Nikto by nechcel, aby mu 5x denne prišla sms: „ľúbim ťa ako,… si moje slnko,“… a podobne.

Nemali by sme sa riadiť tým, že keď nepovie a nenapíše nič on, ani ja. Chlapi vyznávaj lásku slovne menej ako ženy, ale tak isto ako my, potešia sa sladkým vyznaniam. Nevýhodou je, že žiaden chlap nepožiada o pekné slová, musíme mu ich povedať samy.

vyznanie

Zahrajte si PC hru

Každý chlap sa niekedy správa ako dieťa a rád sa hrá. Chcete trochu stúpnuť v jeho očiach? Zahrajte si spolu nejakú PC hru. Najprv nech vyberie on, potom vy. Niekedy takto ubehnú aj hodiny. Zabavíte sa spolu a nabudúce môžete urobiť niečo, čo baví vás.
zatancujte mu

Náš milý si určite rád s nami zatancuje na diskotéke, svadbe či nejakej party. Ale, tanec len pre jeho oči a ešte keď k tomu pridáme striptíz… Nemusíme mať strach, že nie sme profesionálne tanečnice, muži sa radi pozerajú na  ženské telá, krútenie bokmi, vlnenie sa do rytmu, tak prečo tomu svojmu nedopriať zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudne.

Prečítajte si tiež:
Námestia plné ľudí a nádeje: Pred 30 rokmi sme si vyštrngali slobodu

Foto: pixabay.com, pixabay.com, www.pexels.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií