fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prečo je trendom, že ženy podvádzajú viac ako muži? Tu sú dôvody!

Či sa ti to zdá alebo nie, súčasný trend je taký, že ženy podvádzajú viac ako muži. Pravda je taká, že ženy sú rovnako ako muži, sexuálne aktívne, a preto potrebujú pravidelné uspokojenie. Ak ho nenachádzajú doma u svojho partnera, hľadajú ho inde. A toto sú dôvody, prečo tak robia.

Dvaja sú dvaja

Jednoduché. Z dvoch hamburgerov sa naješ viac ako z jedného, v dvoch domoch je viac miesta ako v jednom a dvaja partneri ti prinesú viac sexuálneho potešenia ako jeden.

Ženy vyžadujú neustálu pozornosť

Ženy potrebujú stále pozornosť. Dožadujú sa pomoci, aj keď ju v skutočnosti nepotrebujú, len aby sa mohli dožadovať pozornosti. Očakávajú, že ich muž zaplatí pozornosťou a ak ich na chvíľu nechá osamote, alebo im nedá dostatok pozornosti, budú ju hľadať inde.

Nie príliš pekný partner

Povedzme si to narovinu. Existujú krajší a príťažlivejší muži ako ten, ktorého máš doma ty. Vyšší, mužnejší, silnejší, svalnatejší a s krajším zadkom. Ak môžeš spávať aj s krajším, prečo by si to nespravila?

Pocit vzrušenia

Všeobecne známa vec – ak robíš niečo zlé a nemorálne, v tvojom mozgu sa aktivujú chemikálie zodpovedné za povestný pocit vzrušenia. Ženy sa v tomto nevedia až tak ovládať, ako by sa zdalo.

Nuda

Ženy potrebujú byť neustále v pohybe a cítiš sa obkolesené skutočným alfa samcom. Mal by ním byť tvoj partner, ak však nie je, zrejme budeš hľadať potešenie a vytrhnutie z rutiny u niekoho iného.

Strach z opustenia

Strach je dôležitý motivátor. Ak sa zamestnanci boja, že dostanú výpoveď, hľadajú si inú prácu. Ak sa žena bojí, že ju opustí partner, hľadá si nového.

Reakcia na neveru

Ak žena tuší, že ju jej partner podvádza so ženou, s ktorou trávi celé dni v práci, zrejme bude na podozrenie z nevery reagovať vlastnou neverou.

Začiatok nenávisti

Hranica medzi láskou a nenávisťou je veľmi tenká a zmena správania k tvojmu partnerovi môže znamenať aj to, že ho jednoducho začínaš nenávidieť.

Nie dosť dobrý v posteli

Ak tvoj partner nie je dosť dobrý v posteli, je len otázkou času, kedy nájdeš uspokojenie niekde inde.

Nie dosť bohatý

Vzťahy nie sú založené len na láske, aj keď by sme to tak všetci chceli. Predstava, že budeš môcť míňať veľa peňazí na oblečenie a topánky ťa veľmi ľahko doženie k tomu, že si nájdeš niekoho s tlstejšou peňaženkou.

Si si istá, že ťa neprichytí

Strach z toho, že budeš prichytená, je jeden z hlavných dôvodov, prečo často nevere nepodľahneme. Ani svojmu sexuálnemu pokušeniu. Niektoré ženy sú si však také isté, že nebudú prichytené, že jednoducho riskujú.

Kariérny postup

Nevera nemusí vždy súvisieť len s nespokojnosťou s partnerom. Niekedy sa ženy takto snažia dostať v kariérnom rebríčku vyššie a vyššie, aby si tak splnili svoje ciele.

Túžba byť chcená

Ženy milujú, keď sa o nich zaujíma viac ľudí súčasne a doslova tieto situácie vyhľadávajú. Je to spôsob, ako ostávajú sexuálne nabité a udržiavajú si v mozgu svoju hladinu serotonínu.

Viditeľne menej pozornosti

Pravdepodobne jeden z najvýraznejší dôvod je, že tvoj partner ti dáva viditeľne menej pozornosti, ako kedysi. To vplýva na tvoju potrebu hľadať chýbajúcu pozornosť inde. Ak necháva partner ženu dlho samú, dáva jej priestor na neveru.

Menej lásky

Ak partner nemiluje svoje dievča alebo ženu tak ako kedysi, je to pre ňu bolestivé a svoju bolesť si snaží liečiť neverou.

Foto: PIXNIO
Zdroj: www.culturehook.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií