fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priviesť dieťa na svet vo vyššom veku nie je novinkou. Tejto Talianke sa to však podarilo vo veku 101 rokov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Talianka Anatolia Vertadella sa okrem vysokého veku môže popýšiť aj porodením 17-tich detí. To posledné mala vo veku 101 rokov!

Porodiť zdravé dieťa sa podarilo Anatolii Vertadella po úspešnej transplantácií vaječníkov. Išlo o zákrok, ktorý bol vykonaný na súkromnej klinike v Turecku, pretože európske zákony ho odmietajú. Zároveň bol tento zákrok podrobený aj drsnej kritike lekárskych odborníkov, pretože vek tejto mamičky je ozaj veľmi pokročilý.

Po úspešnej transplantácií vaječníkov sa napokon narodil zdravý chlapec Francesco, ktorý sa môže pýšiť azda najstaršou mamou, o akej sme počuli.

“Som veľmi vďačná celému tímu lekárov za to, že sa rozhodli pokračovať v operácií. Som vďačná, že som porodila svoje 17. dieťa. Je to požehnanie a zároveň aj svedectvo o sile tvorcu,” prezradila Talianka miestnym novinárom.

101-baby

Podľa jej slov sa dlho cítila pre Boha zbytočná, pretože nemohla splodiť ďalšie dieťa potom, čo jej diagnostikovali rakovinu vaječníkov. Dlhú dobu si dokonca myslela, že ju Boh trestá za jej 16 detí, ale teraz sa to zmenilo a Boh jej udelil opäť možnosť plodnosti.

Prečítajte si tiež:
Príbeh ako z romantického filmu: Ind predal celý svoj majetok a na bicykli sa vydal do Švédska za svojou láskou. Sú spolu už 40 rokov

Zaujímavosťou je, že táto mamina nemá posledné dieťa so svojím manželom, pretože ten zomrel v roku 1998. V októbri jej však lekári našli darcu spermií a údajne ide o 26-ročné mladého muža.

Zdroj: thehorrormoviesblog.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií