Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Bratislave sa zrazila električka s kamiónom, na hlavnom ťahu sa tvoria kolóny (foto)

Dopravná nehoda sa stala na Račianskej ulici v smere na Svätý Jur.

7.5.2024 (SITA.sk) – Na Račianskej ulici v Bratislave aktuálne obmedzili premávku z dôvodu zrážky nákladného auta s električkou. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Bratislave.

„Bratislavskí dopravní policajti aktuálne vykonávajú úkony spojené s udalosťou v cestnej premávke, ktorá sa stala na Račianskej ulici v smere na Svätý Jur. V dôsledku zrážka utrpeli ľahké zranenia dve osoby,“ uviedla polícia.

V uvedenom úseku je neprejazdný ľavý jazdný pruh, prejazdný je pravý jazdný pruh a tvoria sa kolóny. Polícia žiada vodičov, aby zvýšili svoju opatrnosť pri prejazde týmto úsekom a riadili sa pokynmi polície.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Električka
Zdroj: SITA.sk – V Bratislave sa zrazila električka s kamiónom, na hlavnom ťahu sa tvoria kolóny (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií