fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Remišová: Predčasné voľby s odovzdaním moci tandemu Fico/Pellegrini sú najhoršou možnosťou pre ľudí

Veronika Remišová verí, že zodpovednosť v koalícii prevládne nad osobnými spormi, pretože rozbitie vlády a nestabilita Slovensku nepomôže.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.7.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníčka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová verí, že v koalícii prevládne zodpovednosť k ľuďom na Slovensku nad osobnými spormi či vidinou politických ziskov. Uviedla to v reakcii na oznámenie strany Sloboda a Solidarita (SaS), že vypovedala koaličnú zmluvu.

Podľa Remišovej v súčasnej situácii, keď za našou východnou hranicou zúri vojna a celá Európa prežíva najväčšiu energetickú krízu za celé desaťročia, sú mesiace nestability a následne predčasné voľby s odovzdaním moci tandemu Robert Fico/Peter Pellegrini tou najhoršou možnosťou pre ľudí.

„Považujem za nezodpovedné, že koalícia v najbližších týždňoch bude musieť riešiť vypovedanie koaličnej zmluvy zo strany SaS a osobný spor dvoch lídrov koaličných strán namiesto riešenia skutočných problémov ľudí. Rozbitie vlády a nestabilita Slovensku nepomôže,” zdôraznila Remišová.

Zároveň doplnila, že z tohto kroku majú najväčšiu radosť expremiér Robert Fico a priaznivci mafie, ktorá 12 rokov ničila Slovensko, keďže pre nich je to jediná šanca, že vyšetrovanie veľkých korupčných káuz bude zastavené, očistné procesy v štáte skončia, vráti sa doba zmanipulovaných tendrov a zbabraných projektov, za ktoré občania zaplatia desiatky miliónov eur z vlastného vrecka.

Prečítajte si tiež:
Osemdesiatšesťročný vodič jazdil po diaľnici R1 v protismere

Viac k témam: Koaličná kríza, Predseda strany Za ľudí
Zdroj: Webnoviny.sk – Remišová: Predčasné voľby s odovzdaním moci tandemu Fico/Pellegrini sú najhoršou možnosťou pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií