fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Osemdesiatšesťročný vodič jazdil po diaľnici R1 v protismere

Situáciu vyriešili zamestnanci Úradu na ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.8.2022 (Webnoviny.sk) – Osemdesiatšesťročný vodič jazdil po diaľnici v protismere približne 12 minút. Situáciu vyriešili zamestnanci Úradu na ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR (MV SR), ktorí sa vracali z pracovnej cesty.

Udalosť sa stala na diaľnici R1 v blízkosti obce Báb, v smere do Bratislavy. Na sociálnej sieti o tom informoval minister vnútra Roman Mikulec.

Npor. Martin Hruška a npor. Mgr. Martin Špiner z Úradu na ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR začali situáciu riešiť po tom čo zachytili hlásenie v dopravnom servise v rádiu. Duchaprítomným konaním sa im pravdepodobne podarilo zabrániť tragickej udalosti.

Vodič vozidla jazdiaceho v protismere nedokázal identifikovať ktorým vjazdom vošiel na diaľnicu. V aute sa s ním nachádzala aj jeho manželka.

Viac k témam: Diaľnica, Vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Osemdesiatšesťročný vodič jazdil po diaľnici R1 v protismere © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií