Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozhodnutie súdu v prípade vraždy Kuciaka vyvoláva podľa KDH mnohé otázniky

V kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a vrážd prokurátorov Maroša Žilinku a Petra Šufliarskeho uznal Špecializovaný trestný súd v Pezinku za vinnú obžalovanú Alenu Zsuzsovú. 

20.5.2023 (SITA.sk) – Rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku v medializovanom prípade objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka otvára mnohé otázniky a nemožno sa čudovať, že v mnohých vyvoláva prekvapenie. Konštatuje to Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) vo svojom stanovisku.

Pre Slovensko je kľúčové, aby u nás fungoval právny štát a spravodlivosť platila pre každého. K oslobodeniu Mariana K. a odsúdeniu Aleny Zs. sa vyjadríme po písomnom zdôvodnení rozhodnutia súdu,“ uviedlo hnutie.

Viac k témam: Stanovisko, Súd v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, Súdy
Zdroj: SITA.sk – Rozhodnutie súdu v prípade vraždy Kuciaka vyvoláva podľa KDH mnohé otázniky © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií