fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Roztomilé mrchy sa vracajú v seriáli Pretty Little Liars: The Perfectionists. Pozrite si trailer

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak milujete seriál Pretty Little Liars, už na budúci rok sa máte na čo tešiť!

Mysteriózny seriál Pretty Little Liars (PLL), alebo ak chcete – v slovenčine Roztomilé mrchy – spôsobil vo svete ošiaľ a získal si mnoho fanúšikov. Tí po jeho skončení prepadali beznádeji, že už nikdy neuvidia krásne klamárky pohromade. Teraz sa všetci ich priaznivci môžu tešiť – chystá sa seriál Perfekcionisti, v originálnom názve Pretty Little Liars: The Perfectionists, kde sa objaví  Sasha Pieterse, predstaviteľka Alison, a Janel Parrish, ktorá v pôvodnom seriáli stvárnila Monu.

Pôjde o spin-off úspešného seriálu a desiatich epizód by sme sa mali dočkať už na budúci rok. Tvorcovia sľubujú, že na nudu pri sledovaní môžete zabudnúť a že hneď v pilotnom dieli sa odhalí, aký osud postretol Emily, ktorú si v pôvodnom seriáli zahrala kráska Shay Mitchell. “Alison zistí, čo sa stalo s Emily a tiež to, prečo odišla na Beacon Heights,” prezradil producent.

Pozrite si trailer

 

Prečítajte si tiež:
Obuv alebo dizajnový doplnok? Topánky ovládané aplikáciou už v roku 2016!

 

Zdroj: Óčko

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií