fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sarah túži byť Disney princeznou a minula na to už viac než 11-tisíc eur! Za to, čo robí, ju možno budeš zbožňovať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá žena si plní sen, mení sa na princezné z Disney rozprávok! To však nie je všetko.

Azda každé malé dievčatko v detstve snívalo o tom, že bude princeznou. Inak to nebolo ani v prípade mladej slečny menom Sarah Ingle, ktorá sa tento svoj detský sen rozhodla splniť. Na naplnenie svojho veľkého sna už rodáčka z amerického Colorada v prepočte minula viac než 11-tisíc eur. Túto sumu utratila za 17 šiat a 16 parochní, vďaka ktorým sa môže premeniť na rozprávkové bytosti.

2591547_

Sarah vďaka svojim prirodzeným veľkým a krásnym očiam vyzerá ako princezná z Disneyovky na prvý pohľad. Práve preto by si ľudia mohli myslieť, že jej premeny sú tak jednoduché, no opak je pravdou. Kým sa zo svojho skutočného ja zmení na princeznú zaberie to aj viac než 3 hodiny. Sama tvrdí, že najťažšie je sa obliecť do jednotlivých šiat, pretože sa skladajú z mnohých vrstiev a majú zapínanie na chrbte. Zabrať jej však dáva i make-up Šípkovej Ruženky, lebo ako sama hovorí, tá má užšiu tvár a tak musí byť pri kontúrovaní obzvlášť precízna.

Prečítajte si tiež:
Zo spevu talentovanej Tiffany vám naskočia zimomriavky. Takto prekrásne zaspievala nad studňou známu skladbu

Túto svoju vášeň a plnenie sna nerobí iba pre seba. Občas v kostýmoch navštevuje v nemocniciach choré deti. „Nikdy nezabudnem na deň, keď ma poprosili, aby som vystúpila na oslave dievčatka, ktoré bojovalo s rakovinou. Sledovať jej rozžiarenú tváričku, keď sme si spolu mohli zaspievať, bolo úžasným zážitkom,“ spomína Sarah.

A tu sú už jej princeznovské premeny!

2591548
Sarah ako Elza z rozprávky Ľadové kráľovstvo
2591550_
Ako Snehulienka
2591551_
Rapunzel z rozprávky Na vlásku
2591552_
Ariel – malá morská víla
cinderella500x500
Popoluška
sarah-belle
Belle z príbehu Kráska a zviera

 

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií