fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Silná fotografia otca so synom v sprche, ktorá získala viac ako 130 000 lajkov, bola z Facebooku odstránená. Prečo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Neuveriteľne silná fotografia otca, ktorý drží svojho chorého syna v náruči pod studenou sprchou. Príbeh tejto fotografie je naozaj silný. V novembri 2014 ochorel rodine Whittenových syn. Trpel chorobou známou ako salmonela.

Chlapec mal vysoké horúčky, hnačky a dokonca aj zvracal. Aby mu bolo lepšie, tak ho otec zobral pod studenú sprchu, kde sa snažil znížiť jeho teplotu, a aby voda zobrala zo sebou aj prípadnú hnačku. Otec pod tečúcou vodou so svojím synom strávil dlhé chvíle. Počas toho jeho manželka zobrala fotoaparát a vyfotila ich. Fotografiu pridala na facebook.

Silné svedectvo získalo viac než 130 000 lajkov a viac než 31 000 zdieľaní. Pod príspevkom sa však objavili 2 typy komentárov. Niektorí zastávali názor, že takéto fotografie nepatria na internet. Veľa ľudí odsudzovali túto fotografiu, kvôli tomu, že bol otec so svojím synom nahý v sprche.

Iní ľudia zasa tejto fotografii veľmi fandili. Ukázala silnú lásku medzi rodičom a dieťaťom, kde rodič obetuje všetko, aby sa jeho dieťa malo lepšie.

Prečítajte si tiež:
Slovenské superpotraviny sú včelie produkty - aké majú účinky?

Potom však Facebook túto fotografiu odstránil z dôvodu porušovania pravidiel. Vraj na fotografi bola nahota.

Čo si myslíte, vy o fotografií? Patrí na sociálnu sieť, alebo by to malo zostať len v rodinnom albume pre osobnú pamiatku?

34299EC300000578-3590391-image-a-55_1463246410008

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií