fbpx
Hlboké texty, krásne čistá prezentácia: Sima Martausová opäť nesklamala. Teší nás aj nádhernými zábermi zo zasneženej Veľkej Fatry

Hlboké texty, krásne čistá prezentácia: Sima Martausová opäť nesklamala. Teší nás aj nádhernými zábermi zo zasneženej Veľkej Fatry

Zdalo sa, že po piesni Nenahraditeľná už nemôže prísť nič dokonalejšie. A predsa. Sima Martausová má novú pieseň, ktorú musíte nielen počuť, ale i vidieť. Zábery z videoklipu vám budú určite veľmi známe.

Krása slov, pokora a pokoj. Ak potrebujete uniknúť od reality a starostí bežných dní, oddýchnuť si a „len tak sa stíšiť”, potom túto pieseň Sima Martausová napísala a zložila presne pre vás.

Pieseň sa volá rovnako ako jej nový album „Len tak sa stíšim” a podľa komentárov pod videoklipom je zjavné, že je to už teraz u mnohých srdcovka.

Okrem toho, že sa započúvate do jednoduchého, ale silného textu, na aký sme pri Sime už zvyknutí, nebudete vedieť odtrhnúť oči od obrazovky. Na natáčanie klipu si zvolila krásne zasnežené prostredie Veľkej Fatry. 

Nezastavila ju ani zima

Speváčka sa v klipe prechádzala zasneženou krajinou iba v krátkych šatách s ľudovými prvkami, na nohách nechýbajú pančušky a nízke čižmy. A to aj napriek tomu, že vo Veľkej Fatre je stále poriadne veľa snehu a silný mráz. Nič z toho však na sebe nedala poznať, v klipe sa tvári veľmi prirodzene a spokojne.

Veď lepší spôsob, ako prezentovať Slovensko inak než pomocou slovenčiny, ľudových motívov a krásnou slovenskou prírodou, si ani nevieme predstaviť. Zvlášť v hudobnom svete, kde vládne komercia, silné slová a sporo odeté speváčky.

Sima si už od začiatku pôsobenia na slovenskej hudobnej scéne ponecháva „to svoje”, čo sa v súčasnosti len tak nevidí a čo na nej fanúšikovia tak milujú. 

Pieseň si vypočujete raz a už ju budete počúvať stále dookola. 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Počuli ste už pesničku Holubička od Adama Ďuricu? Text piesne preňho napísala speváčka Sima Martausová
Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.