fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Albánska polícia zadržala hľadaného člena drogového gangu zo Slovenska, hrozia mu roky väzenia

Keďže bol Roman D. od augusta 2021 na úteku, súd na neho vydal medzinárodný aj európsky zatykač.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.7.2022 (Webnoviny.sk) – V blízkosti mesta Durres v Albánsku zadržala v utorok 5. júla miestna polícia hľadaného slovenského občana Romana D. Ako na sociálnej sieti informuje Policajný zbor SR, dotyčný je stíhaný pre trestné činy založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a obzvlášť závažnú drogovú trestnú činnosť spáchanú závažnejším spôsobom konania, konkrétne po dlhší čas a v značnom rozsahu. Keďže bol Roman D. od augusta 2021 na úteku, súd na neho vydal medzinárodný aj európsky zatykač.

„V Albánsku sa ho podarilo vypátrať a zadržať vďaka operatívnym poznatkom cieľových pátračov Prezídia Policajného zboru a vďaka výborným vzťahom v rámci zoskupenia ENFAST (Európska sieť tímov cieľového pátrania),” uvádza polícia. Zároveň dodáva, že v prípade dokázania viny hrozí Romanovi D. trest odňatia slobody s hornou hranicou 20 rokov.

Viac k témam: drogový gang, Medzinárodný zatykač, Zadržanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Albánska polícia zadržala hľadaného člena drogového gangu zo Slovenska, hrozia mu roky väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií