fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slováci sa postavili proti Rusom a vyzývajú ich na opustenie Ukrajiny, dôvodom sú vyhrážky Putina

Slovanská vzájomnosť na čele so silným Ruskom je podľa polície minulosťou.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.4.2022 (Webnoviny.sk) – Slováci odkazujú Rusom, aby opustili Ukrajinu, uvádza polícia vo svojom profile Hoaxy a podvody – Polícia SR na sociálnej sieti. Dôvodom sú podľa nej vyhrážky Ruskej federácie. Slovanská vzájomnosť na čele so silným Ruskom je podľa polície minulosťou.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

„Slovanský národ zaútočil na bratov Slovanov a neustále sa vyhráža ďalším bratským národom. Tento týždeň minister zahraničných vecí Sergej Lavrov začal hovoriť o tretej svetovej vojne. Prezident Vladimír Putin sa zmienil o raketách, ktoré môžu niesť jadrové hlavice. Zo strany Ruska dookola počúvame vyhrážky štátom, ktoré podporujú Ukrajinu. Vraj sa môžu stať terčom ruského zásahu,” konštatuje polícia.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Slováci sa postavili proti Rusom a vyzývajú ich na opustenie Ukrajiny, dôvodom sú vyhrážky Putina © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií