fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenská pošta rozšírila počet výdajných miest, upravila tiež otváracie hodiny pre výdaj balíkov

Ak si klient objedná doručovanie balíka a zvolí si službu Balík na poštu, môže si vybrať, či si zásielku vyzdvihne na niektorej z poštových pobočiek, v balíkových termináloch alebo v regionálnych distribučných centrách.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.4.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenská pošta, a. s., rozšírila od apríla počet výdajných miest v rámci celého Slovenska na viac ako 1 500 vrátane deviatich regionálnych distribučných centier. Ako vo štvrtok informovala štátna poštová spoločnosť, zároveň rozšírila na vybraných pobočkách otváracie hodiny pre výdaj balíkov.

Ak si klient objedná doručovanie balíka cez Slovenskú poštu a zvolí si službu Balík na poštu, môže si vybrať, či si zásielku vyzdvihne na niektorej z 1 359 poštových pobočiek, v 145 balíkových termináloch alebo v regionálnych distribučných centrách známych aj ako oblastné uzly.

„Tieto uzly doteraz slúžili najmä na podaj ťažkých zásielok (nad 30 kilogramov), po novom ich môžu využívať klienti už aj ako výdajné miesto pre zásielky objednané z eshopov,” uviedla hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková.

Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská pošta rozšírila počet výdajných miest, upravila tiež otváracie hodiny pre výdaj balíkov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií