fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smartfón od Samsungu nie je možné nabiť na plnú kapacitu. O ktorý model ide?

Máte tip? napíšte nám mailom

Veľkovýrobca Samsung má ďalší problém so smartfónmi. Konkrétne ide o model z minulého roku – Galaxy A3 (2016) . Nie je možné ho dobiť na plnú kapacitu batérie.

Gigant spomedzi výrobcov smartfónov zaznamenal na svojich zariadeniach chybu s nabíjaním. Ak beží na operačnom systéme Android Nougat nie je možné ho dobiť nad 87% kapacity batérie. Spoločnosť tvrdí, že zatiaľ nie je známe z čoho problém pramení. Na túto chybu pôvodne upozornili používatelia diskusného fóra sammobile.com. Podľa nich sa telefón nabíja do 80% bežným spôsobom a na hodnote 87% percent sa nabíjanie úplne zastaví.

Modely z roku 2016 - Galaxy A3 (momentálne s chybou nabíjania) & Galaxy A5
Modely z roku 2016 – Galaxy A3 (momentálne s chybou nabíjania) & Galaxy A5

Používatelia tohto modelu podnikli rôzne kroky – od výmeny nabíjačky až po reset na výrobne nastavenia, avšak, bezúspešne. Žiadne iné riešenie teda dnes neexistuje. Zostáva im len čakať na opravnú aktualizáciu od samotnej spoločnosti Samsung, ktorá by mala byť dostupná v priebehu niekoľkých dní. V histórii Samsungu ide o neočakávanú a neobvyklú chybu, resp. raritu.

Zdroj: sammobile.comneurogadget.netsworld.hu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií