fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Populárna speváčka prežila hrôzu! Fanatický fanúšik ju chcel pred koncertom uniesť a tým jeho plán nekončil

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Lana Del Rey, ktorá si svojim jedinečným hlasom získala množstvo fanúšikov po celom svete, zažila chvíle plné strachy a hrôzy!

Talentovaná kráska s jedinečným hlasom a prízvukom. I tak možno popísať americkú speváčku a skladateľku v jednom – Lanu Del Rey. Jej charizma a neobvyklý štýl hudby, ktorú robí, z nej spravili hviezdu, ktorá dokáže na svoje koncerty prilákať i státisíce fanúšikov.

Pred pár dňami krásna speváčka koncertovala v americkom Orlande a práve tam sa objavil aj jej fanatický fanúšik a obdivovateľ Michael Hunt, ktorý je do nej zamilovaný. Jeho pobláznenie Lanou Del Rey zašlo dokonca tak ďaleko, že prestal vnímať realitu a pripravil si diabolský plán, ako ju získať.

“V piatok sa chcem stretnúť s mojou kráľovnou a od toho dňa budú naše rozhodnutia už spoločné. V piatok odchádzam, keďže sa musím stretnúť s mojou manželkou, ktorá bude mať koncert, a potom ma už pravdepodobne nikdy neuvidíte,” napísal na sociálnu sieť iba dva dni pred koncertom.

Aj napriek tomu, že Hunt nevnímal realitu, dokázal vymyslieť plán, ako sa dostať do zákulisia a podarilo sa mu prejsť cez ochranku v prezlečení poslíčka. Našťastie bol jeden z ochrankárov dosť duchaprítomný a vďaka nemu sa podarilo šialenca zatknúť. Našli pri ňou vstupenku na koncert a nôž. Speváčka tak môže byť vďačná, že fanatika dostali do rúk muži zákona, ktorí sú presvedčený, že jej obdivovateľ ju chcel uniesť a neskôr zabiť ju i seba.

Prečítajte si tiež:
Byť matkou je jedným z NAJŤAŽŠÍCH povolaní na svete. Takto trefne túto rolu zvečnila francúzska umelkyňa

Aj keď sa to všetko odohralo ešte pred koncertom, Lana Del Rey bola po nepríjemnom zážitku otrasená a bála sa vystúpiť. Nakoniec sa však odhodlala a pred fanúšikov prišla a potešila ich parádnym výkonom.

Speváčka Lana Del Rey

lana

lana-del2345

Fanatický fanúšik Michael Hunt

michael-hunt

 

 

Zdroj: Telegraph

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií