fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stále sa obávaš názoru tvojho okolia? Nemala by si!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo svojom okolí máš určite aj ty rôznych ľudí, ktorí možno nemajú rovnaký vkus ako ty, možno sa na mnoho vecí pozerajú inak, prípadne sú opatrnejší. Ľudia, ktorí na teba dennodenne pozerajú a sledujú, či si šťastná alebo nešťastná, smutná alebo veselá, či sa trápiš, čo máš na sebe. Sú to presne tí ľudia, ktorí sa nevedia na veci pozerať z rôznych uhlov pohľadu. Pozrú sa na teba a vytvoria si názor na základe toho, čo práve vidia. Nemala by si dovoliť, aby títo ľudia výrazne zasiahli do tvojho života, prípadne aby sa pre tebe stal ich názor rozhodujúcim. Koniec koncov, ako mohli objektívne zhodnotiť situáciu, keď ťa vidia práve v momente, kedy si zlomená a nevidia, čo bolo pred tým?

Či už čelíš nepríjemným ľuďom v škole, v práci, na výške, na intráku, vždy si si mala zapamätať, že jediný názor, ktorý je skutočne dôležitý a na ktorom záleží, je ten tvoj. Nikdy nedovoľ iným ľuďom, aby sa dotkli tvojej osobnosti a svojím názorom zmenili to, kým sama si.

Ak momentálne prechádzaš ťažkým obdobím v živote, kedy ti niekto ublížil, možno ťa zradil blízky človek, možno sa ti nepodarilo spraviť skúšku alebo si prišla o pracú, ľahko podľahneš tlaku okolia. Avšak všetky tieto situácie sú len dočasné. Preto sa nikdy neriaď názorom niekoho, kto ťa súdi podľa tvojho aktuálneho stavu.

Prečítajte si tiež:
Aktuálne: V Taliansku zomrela druhá obeť na koronavírus

Ľudia v živote prichádzajú a odchádzajú a jediný, na kom nakoniec záleží, si ty sama.

Nenechaj sa posudzovať inými ľuďmi, ale ani ty neodsudzuj. Stačí, ak zatvoríš svoje uši a oči a budeš sa riadiť sama sebou. Buď hrdá na to, kto si .

Zdroj: thoughtcatalog.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií