fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stále si nie si na 100% istá, či je pri tebe tvoj partner sám sebou? Toto ho prezradí…

Máte tip? napíšte nám mailom

Začiatok vzťahu je väčšinou úplne iný, ako jeho neskoršie štádiá. Čím viac času totiž s partnerom strávime, tým je náš vzťah prirodzenejší, a tak sa aj k sebe správame. Nedávame si až tak veľký pozor na to, ako sa správame, čo povieme a ako pri tom vyzeráme. Veci, ktoré sa nám zdali kedysi nepredstaviteľné, sa pomaly ale isto stávajú bežnou súčasťou spoločne stráveného času. Dokonca sa často môže stať, že práve tieto veci sa stanú vzájomne príťažlivými.

Bozkávate sa kdekoľvek

Je úplne jedno, kde sa práve nachádzate, ak to na vás proste príde, tak sa pokojne bozkávate aj na autobusovej zastávke. Koniec koncov, čo je krajšie ako bozkávať človeka, ktorého milujeme, bez ohľadu na to, kde sa nachádzame?

Chodíte do kúpeľne naraz

Po čase vám už nebude vadiť ani tráviť spoločne čas v kúpeľni. Čistíš si zuby, kým je tvoj partner v sprche? Po istom čase to už prestane byť neprirodzené.

Nevadí ti jeho dych hneď ráno

Ranný dych nemusí byť práve najpríjemnejší, dokonca je občas aj trochu nechutný. Keď však s niekým trávi veľa času a váš vzťah trvá už dlhšie, určite ti nevadí, keď ťa tvoj partner ráno hneď po prebudení pobozká.

Prečítajte si tiež:
Ministerstvo cez SMS upozorňuje na 14-dňovú karanténu aj pokutu 1659 eur

Prestaneš sa holiť

Hlavne ženám sa po čase stáva, že si v dlhodobom vzťahu počas zimy prestanú holiť nohy. Prečo aj nie? Aspoň ušetríš čas.

Prezliekate sa pred sebou

Niekedy je nepríjemne, keď sa prezliekaš a niekto iný ti vojde do izby. Ak si však v dlhodobom vzťahu, nie je to pre teba žiaden problém.

Už sa toľko nemaľuješ

Spočiatku, keď chceš na svojho partnera zapôsobiť, si určite robíš dlho make up a dbáš na každý detail. Keď ste však spolu už dlhšie, pokojne sa pred partnerom ukážeš aj bez make upu.

Súhlasíte?

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií