fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak ste niekedy videli pokémonov alebo Naruta, tak tento animák si určite nenechajte ujsť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Do kín prichádza po dlhšej dobe animovaný film, ktorý ma črty podobne pokémonom alebo Narutovi. Príbeh je o chlapcovi, ktorý sa dostal do sveta príšer.

Kjuta je mladý chlapec, ktorý sa hľadá. Keďže je sirota, tak žije len na uliciach mesta Šibuja. Jedného dňa ho stretne zamaskovaný bojovník Kumatecua, ktorý musí nájsť za seba vhodného učňa.

Kjuta to najprv odmieta, nechce len tak niekam odísť s neznámou “príšerou”. Ale keď sa na to dá, tak ich reč viazne na neustálych hádkach.

Aj napriek tomu sa postupne medzi nimi vytvorí puto ako medzi otcom a synom a začnú spolu trénovať.

Bez názvu

Musia sa zomknúť, keď chcú poraziť temnotu, ktorá sa pomaly, ale isto vrhá na svet ľudí a príšer. Ich silné puto musí podstúpiť najsilnejšiu skúšku a vyhrať môžu len vtedy, ak dokážu bojovať spolu, bok po boku.

Táto rozprávka, ktorá je hlavne určená pre deti, nesie v sebe skryté zaujímavé myšlienky, z ktorých plynie aj ponaučenie. Okrem toho sa aj poriadne zabavíme.  

Prečítajte si tiež:
Diabol s ľudskou tvárou: TOTO sa vo filme o Tedovi Bundym nedozviete!

Slovenská kinopremiéra tohto japonského animovaného filmu ešte nie je známa.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií