fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sú to konšpirácie a ruská propaganda, reaguje Ukrajina na tvrdenia o jej zodpovednosti za dopad rakety na Poľsko

Denis Pušilin povedal, že správy o tom, že na poľské územie dopadla ruská raketa, sú „provokáciou” Ukrajiny a snahou „vtiahnuť do konfliktu ďalšie sily”.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.11.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajina označila tvrdenie, že na poľské územie dopadla jej raketa, za „konšpiračnú teóriu” a súčasť „ruskej propagandy”.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinský minister zahraničných vecí Dmytro Kuleba na mikroblogovacej sieti Twitter napísal: „Rusko teraz podporuje konšpiračnú teóriu, že to bola údajne raketa ukrajinskej protivzdušnej obrany, ktorá dopadla na územie Poľska. Nie je to pravda. Nikto by nemal veriť ruskej propagande.” Informuje o tom portál bbc.com.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Poľsko zasiahla ruská raketa (fotografie)

Rusmi dosadený šéf okupovanej Doneckej oblasti na východe Ukrajiny Denis Pušilin predtým povedal, že správy o tom, že na poľské územie dopadla ruská raketa, sú „provokáciou” Ukrajiny a snahou „vtiahnuť do konfliktu ďalšie sily”.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Sú to konšpirácie a ruská propaganda, reaguje Ukrajina na tvrdenia o jej zodpovednosti za dopad rakety na Poľsko © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií