fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Súd pokračuje v hlavnom pojednávaní vo veci vraždy Jána Kuciaka. Čo sa bude diať?

Senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) pokračuje v hlavnom pojednávaní vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Máte tip? napíšte nám mailom

Prítomný je z obžalovaných iba Marian Kočner. Z Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) prišiel okrem dozorujúceho prokurátora aj nový prokurátor, ktorý doposiaľ v tejto kauze na súde prítomný nebol.

Na stredajšom pojednávaní by sa na súde mali čítať listiny. Celý proces sa momentálne pojednáva za sprísnených podmienok pre pandemickú situáciu. Do pojednávacej miestnosti majú prístup za verejnosť iba vybrané médiá.

Z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sú obžalovaní Tomáš Azabó, Alena zsuzsová a Marian Kočner. Kočner si mal podľa obžaloby objednať vraždu ako pomstu za Kuciakove články o jeho ekonomickej trestnej činnosti.

Správu aktualizujeme a najnovšie informácie zverejníme na našej domovskej stránke klocher.sk.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií