fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Táto filmová novinka bude mať poriadne grády!

Máte tip? napíšte nám mailom

Do kín prichádza úplne bláznivá komédia. Nájdená kamera na selfie tyči odhalí, akým dobrodružstvom si prešla skupinka mladých ľudí.

Leto All Exclusive, ako nesie názov táto filmová novinka, prinesie na kamere zachytený bláznivý trip kamošov, ktorí sa rozhodli navštíviť brazilskú džungľu. Dozvieme sa v ňom, ako sa dá ľahko zlikvidovať obrovitánsky pavúk v boxerkách či ako ochrániť babku, ktorá jazdí na elektrickom vozíku pred domorodým kmeňom.

Zdá sa vám to šialené? Veď aj poriadne je.

Pri celej komédii sa budete baviť od začiatku až po koniec. Spojenie nočných žúrov s hororovým žánrom “Found Footage” vytvorí poriadnu zábavu.

all exclusive

Celý príbeh sa začína na pláži pri slnku, sambe a rume. Dievčatá tancujúce v bikinách ulahodia nejednému pánskemu oku. Franck sa rozhodne pri tejto pohodovej dovolenke požiadať svoju priateľku o ruku. Tá na svoju odpoveď nenechá Francka dlho čakať.

Jedného dňa sa skupinka rozhodne urobiť si výlet. Otec snúbenice ich donúti, aby si so sebou vzali aj storočnú babičku, ktorá je poriadne protivná. Zrazu nastane strih a po partií mladých ľudí nie je ani stopa. Pri ich hľadaní sa nájde selfie tyč s kamerou. A tá ukáže všetko, čo sa s nimi stalo.

Prečítajte si tiež:
Najziskovejšie filmy histórie: Ktorý zarobil takmer 3 miliardy?

Zaručene si túto komédiu nenechajte ujsť, pretože prinesie kopec srandy a neočakávané zvraty.

Slovenská kinopremiéra filmu “Leto All Exclusive” je naplánovaná na 23. 06. 2016.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií