fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Teaser trailer k filmu Kráska a zviera láme rekordy internetu!

Máte tip? napíšte nám mailom

V marci 2017 sa vráti do kín úspešná rozprávka Kráska a zviera. Nezabudnuteľná rozprávka bola v kinách ešte pred 25 rokmi a v animovanej podobe, no dnes miery jej filmová verzia do kín opäť. A tešiť sa môžeme napríklad na Emmu Watson, ktorá sa predstaví v hlavnej úlohe.

Legendárna rozprávka ožije už v marci v roku 2017, no už v týchto dňoch predstavili tvorcovia malú ochutnávku vo forme teasera.  A o tom, že film môže byť trhákom, svedčia čísla sledovanosti, ktoré teaser dosiahol.  Za prvých 24 hodín si ho podľa spoločnosti Disney pozrelo 91,8 milióna ľudí, čo je nový rekord zhliadnutia teasera v priebehu jedného dňa. Predtým rekord držala snímka filmu Star Wars: Sila sa prebúdza s 88 miliónmi videní.

Vo filme budú hrať aj napríklad herec Dan Stevens, ktorý bude po boku Emmy Watson v hlavnej úlohe. Ďalej Luke Evans, Emma Thompson ale aj Ian McKellen a ďalší.

Pozri si teaser, ktorý láme rekordy!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií