fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tomáš Sučik dal v pätnástich sľub budúcej manželke, v singli Neodídem ho zopakoval!

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovo robí chlapa! Tomi Sučik o tom vie svoje. Jeho singel Neodídem je viac ako len vyznaním. Je rockovou prísahou, ktorú dodržal.tomi-2

Pri aktuálnom singli Tomiho Sučika sme úmyselne nepoužili prívlastok nový. S touto skladbou totiž skončil pred pár rokmi na Košickom zlatom poklade druhý. Po čase sa k tejto piesni vrátil a natočil k nej aj videoklip. Táto voľba nebola náhodná, u talentovaného hudobníka patrí totiž tento song medzi najosobnejšie. Zaláskované texty nie sú síce v hudbe žiadnou výnimkou, práve naopak, ale mladý Košičan pri jeho písaní nekecal do vetra! S manželkou Monikou sa zoznámili v dvanástich na základnej škole, od pätnástich spolu chodili a hoci to znie ako science fiction, po takmer desiatich rokoch sa vzali. „Po manželke som sa pozeral každý deň na chodbe už keď som mal dvanásť…,“ priznal bez okolkov Tomi. Požiadanie o ruku si naplánoval počas dovolenky v Grécku. Napriek tomu, že pláž mala byť opustená, osud to zariadil trošku inak. „V momente, keď som chcel vytiahnuť prsteň, vynorili sa z vody dvaja potápači a slimačím krokom kráčali k brehu. Bol som veľmi nervózny. Tváril som sa, že niečo hľadám, no v skutočnosti som čakal, kým sa vyparia. Hral som to dosť neprirodzene, ale nakoniec som počul „áno“,“ baví sa na tom aj po rokoch.

Prečítajte si tiež:
Viete, ktoré hity boli tie najlepšie v roku 2017? Táto dvojica vám ich všetky predstaví v 4 minútach

So svojim dňom D sa šťastní manželia podelili s fanúšikmi aj v klipe, preto sa v ňom okrem nich objavia i svadobní hostia, či Tomiho kolega z Hlasu Československa a svedok Marek Lacko. Samostatnú úlohu však dostal ich syn Igor, ktorý dal počas natáčania celému štábu zabrať. „Malý miluje gitary. Každý deň si na nich hráme, ale natáčanie mu nebolo veľmi po vôli. Jeden celý natáčací deň sme museli dokonca preložiť, lebo celý čas kričal na kameramana. Je to však náš poklad a pre nás s manželkou znamená všetko,“ zdôraznil Tomi.

Pre Tomiho je aktuálny singel Neodídem viac ako len „ďalšou z piesní“. Happy end s dokonalým romantickým posolstvom sa totiž dostáva pod kožu až príliš hlboko na to, aby táto skladba zapadla prachom. „Kedysi mi jeden z najznámejších slovenských spevákov povedal – Tomi, tamto je tvoja frajerka? Pamätaj si, že v show biznise platí toto pravidlo: vďaka svojej prvej žene dosiahneš svoj prvý úspech a vďaka svojmu prvému úspechu spoznáš svoju druhú ženu… Odpovedal som mu na to, že ja budem výnimka. Keď som mal pätnásť, sľúbil som vtedy dievčaťu, že od nej nikdy neodídem. A za tým si stojím dodnes. „Sľub chlapa” z úst 15-ročného chlapca dodržaný,“ zahlásil s úsmevom Tomi.

Prečítajte si tiež:
Kráľovná navštívi festival Rock pod Kameňom

Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií