fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trailer k filmu Transformers: Posledný rytier

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak ste fanúšik Transformerov, máme pre Vás dobré správy – budúci rok ic v kinách budete môcť vidieť opäť! Starí známi roboti budú mať už piaty film. Prinášame Vám oficiálny trailer na túto novinku.

Predchádzajúci diel Transformers: Zánik, bol pre mnohých sklamaním. Po odchode Shiu LaBeoufa sa filmári snažili dej oživiť mechanickými dinosaurami a nie všetkým divákom sa to páčilo. Ani v tomto dieli nebude LaBeouf, ale ani dinosaury (no, dobre, budú – ale iv menšom). Nový film má názov Transformers: Posledný rytier (Transformers: The Last Knight).

Trailer (s českými titulkami):

V hlavných úlohách  sa vráti Mark Wahlberg, ukáže sa aj jedna nová hviezda – mladučká (iba pätnásťročná) Isabela Moner, ktorej postava bude mať dosť odvahy na to, aby sa  postavila legendárnym nepriateľom. Čo sa rozhodne nezmenilo, je režisér Michael Bay, takže sa môžete tešiť na výbuchy, výbuchy a ešte raz výbuchy.

Zaujímavou súčasťou traileru je pohľad na niektoré historické momenty – akoby prelínanie históriou – že Transformeri tu vždy boli a vracajú sa. No nie vždy ide o reálnu históriu, pretože v traileri môžete zazrieť aj viachlavé draky.

Prečítajte si tiež:
Príbeh najznámejšieho slovenského mafiánskeho bosa Mikuláša Černáka bude sfilmovaný!

Tento boj bude pravdepodobne najväčší v histórii. Avšak, bude komplikovanejší, pretože po strate veľkého autobota Optimusa Primea bude tím autobotov v oslabení. Trailer končí drsným útokom na Bumblebeeho (Čmeliaka), tak snáď sa nerozlúčime aj s ním.

Film by mal do kín prísť už budúci rok, presnejšie 21.júna 2017.

Oficiálne logo k filmu:

lastknight

Dej filmu: zatiaľ nie je známy

Hrajú:

Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Peter Cullen, Isabela Moner, Stanley Tucci, John Turturro,Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jean Dujardin, Jerrod Carmichael, John Goodman, Ken Watanabe, Laura Haddock, John DiMaggio

Zdroj titulného obrázku

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií