PRÍSNE TRESTY, ŽIADNA ĽÚTOSŤ: Prípad znásilňovania učiteľky skupinou utečencov bol pred súdom!

PRÍSNE TRESTY, ŽIADNA ĽÚTOSŤ: Prípad znásilňovania učiteľky skupinou utečencov bol pred súdom!

Rakúsky súd začal proces s deviatimi násilníkmi, ktorý počas silvestrovskej noci znásilňovali učiteľku.

28-ročná rakúska učiteľka Angela, ktorá sa rozhodla silvestrovskú noc stráviť v rakúskej metropole, zažila niečo, z čoho bude mať traumu do konca života. Po pár hodinách oslavovania a popíjania alkoholu stretla skupinu štvoricu utečencov, ktorí keď videli, v akom je stave (na ďalší deň jej polícia namerala viac než 2 promile), odviekli ju do malého dvojizbového bytu, kde čakala ďalšia pätica mužov.


V byte sa následne začali odohrávať brutálne orgie, počas ktorých učiteľku niekoľkonásobne znásilnili všetci z utečencov z Iraku. Počas noci sa na nej vystriedalo minimálne 8 mužov vo veku od 22 do 48 rokov. Samotní aktéri znásilňovania však vinu necítia a tvrdia, že žena so sexom súhlasila a vysielala vyzývavé signály.

Iba jeden z mužov sa k činu priznal, ostatní čin popierali a trvali na tom, že sex bol dobrovoľný. Štátna zástupkyňa bola údajne počas súdneho konania rozčúlená a triasol sa jej hlas. Vyjadrila pohoršenie nad tým, že len jeden z násilníkov prejavil ľútosť.

Pohoršujúce boli vyjadrenia obhájcov utečencov, ktorí naznačovali, že žena si je na vine sama. „Budeme na fľaše s alkoholom lepiť varovné etikety, že nadmerná konzumácia môže byť chápaná ako súhlas k sexu?,“ rozčuľovala sa prokurátorka.

Súd nakoniec rozdal tresty od 9 do 13 rokov väzenia s tým, že 9 a 10 rokov dostali muži, ktorí spolupracovali s vyšetrovateľmi, ostatní dostali hornú sadzbu trestu. Po vypočutí rozsudku utečenci začali plakať a ihneď podali odvolanie.

Zdroj: Expres

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muža požiadala o to, aby jej celý týždeň vyberal outfity. Že to dopadne takto, pravdepodobne nečakala
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*