Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľtrh práce JobSpoTT ponúkne stovky pracovných miest, pomôže i stredoškolákom a vysokoškolákom

Veľtrh práce sa bude konať v utorok 16. apríla v Trnave.

14.4.2024 (SITA.sk) – Na veľtrhu práce JobSpoTT v Trnave ponúkne v utorok 16. apríla približne šesťdesiat zamestnávateľov stovky pracovných miest pre všetkých, ktorí hľadajú prácu alebo chcú zmeniť svoje aktuálne zamestnanie.

Ponuka práce na Slovensku i v zahraničí

Desiaty ročník veľtrhu bude v Mestskej športovej hale v Trnave od 09:00 do 16:00. Ako informovali jeho organizátori, voľné pracovné miesta ponúknu firny z regiónu, zamestnávatelia s celoslovenskou pôsobnosťou, ale v ponuke bude aj práca v zahraničí.

„Za najväčší benefit nášho veľtrhu JobSpoTT považujem to, že zamestnávatelia a uchádzači o prácu sa stretnú pod jednou strechou. Pre ľudí, ktorí hľadajú prácu alebo informácie, je osobný kontakt najcennejší. Dozvedia sa informácie z prvej ruky, ktoré v pracovných inzerátoch nenájdu, a priamo na mieste zistia, či im pracovná ponuka vyhovuje,“ povedal Miroslav Koleník z Národného kariérneho centra, ktoré podujatie organizuje spolu s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Veľtrh aj pre stredoškolákov a vysokoškolákov

Pracovné miesta čakajú aj na stredoškolských študentov z posledných ročníkov, ktorí riešia prvé zamestnanie. JobSoTT pomôže aj vysokoškolákom, ktorí potrebujú odbornú prax popri štúdiu a hľadajú pracovnú príležitosť v špecializovaných odboroch. Novinkou tohtoročného veľtrhu budú remeselné workshopy.

Záujemcovia si môžu v malých skupinkách vyskúšať svoju zručnosť v tradičných aj menej tradičných remeslách. Naučia sa napríklad vyrezať ornament z lipového dreva, vymodelovať misku, vyrobiť bábiku zo šúpolia alebo ručne viazať frivolitkovú krajku.

Po veľtrhu práce v Trnave sa JobSpoTT bude konať 25. apríla aj v Trenčíne.

Viac k témam: Pracovné miesta, Veľtrh práce
Zdroj: SITA.sk – Veľtrh práce JobSpoTT ponúkne stovky pracovných miest, pomôže i stredoškolákom a vysokoškolákom © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií