fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Člen britskej kráľovskej stráže atakoval turistku, ktorá sa chcela odfotiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Člen britskej kráľovskej stráže napadol čínsku turistku. Jeho reakcia vyvolala búrlivú diskusiu na internete.

Turisti, ktorí sa prišli pozrieť na letné sídlo britskej kráľovskej rodiny Windsore, zažili šok. Čínska turistka sa totiž chcela odfotiť s členom kráľovskej stráže a pre skvelý záber neváhala preskočiť ani lano, ktoré vymedzovalo priestor pre návštevníkov.

Žena, ktorá prekročila vymedzenú zónu, sa priamo postavila strážcovi do cesty a ten ju odstrčil. Jeho reakcia však vyvolala búrlivú diskusiu, či bolo jeho správanie namieste. Pravdou však ostáva, že si plnil svoje povinnosti a turistka nerešpektovala jasne určené pravidlá.

Po vlne kritiky sa k incidentu sa vyjadrilo i britské ministerstvo obrany: “Laná sú tam preto, aby chránili nielen vojakov, ale aj turistov. Je lepšie zostať za nimi. Ochrana nášho veličenstva si vyžaduje dodržiavanie pravidiel. A sme pyšní na to, ako to robíme. Do Windsoru prichádzajú ľudia z celého sveta a my musíme mať vyčlenený priestor na našu prácu.”

VIDEO, ktoré zachytáva to, ako člen kráľovskej stráže atakoval turistku si pozrite kliknutím SEM

 

Prečítajte si tiež:
Zuzana Plačková o sebe prezradila poriadne pikantosti! Kedy to robila prvýkrát?!

 

 

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1726529/VIDEO-Turistka-sa-chcela-odfotit-s-clenom-kralovskej-straze–Drsna-reakcia-vojaka

https://www.liveleak.com/view?t=kxKYf_1532399088

Foto: https://www.liveleak.com/view?t=kxKYf_1532399088

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií