fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Video: Polícia v okrese Komárno objavila obrovské laboratórium na pestovanie marihuany. Zaistili aj samopal

Polícia na sociálnej sieti informuje, že zadržala v rámci akcie Zeus tri osoby a 2524g sušených drvených rastlín marihuany.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri realizácii policajnej akcie s názvom ZEUS zameranej na odhalenie a zdokumentovanie drogovej trestnej činnosti policajtmi odboru Západ NAKA  boli vykonané 4 domové prehliadky a 3 prehliadky iných priestorov. Podľa informácií išlo o okres Komárno.

Zaistili až 5050 jednotlivých dávok drogy

Pri prehliadkach bolo zaistených celkovo 1055 ks rastlín rodu Cannabis spolu s kompletným sofistikovaným technickým vybavením na ich pestovanie, sušenie, spracovávanie a distribúciu.

Predmetné rastliny budú podrobené ešte znaleckému skúmaniu so stanovením počtu jednotlivých dávok a hodnoty zaisteného materiálu.

Taktiež polícia zaistila celkovo 2524g sušených drvených rastlín rodu Cannabis, z ktorý by bolo možné pripraviť minimálne 5050 jednotlivých dávok drogy, ako aj nelegálne držaný samopal vzor 61 s tlmičom a nábojmi do predmetnej zbrane.

o
zdroj: facebook.com/policiaslovakia
o
zdroj: facebook.com/policiaslovakia
o
zdroj: facebook.com/policiaslovakia

Polícia zadržala tri osoby

V rámci predmetnej policajnej akcie boli zadržané tri podozrivé osoby. V súčasnosti prebiehajú so zadržanými osobami procesné úkony.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií