Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: v Bratislave sa vodič dodávky rútil priamo na policajnú hliadku. Pohotová reakcia im zachránila život

Na jednej z bratislavských ulíc mohlo dôjsť ku tragickej nehode. Vodič dodávky z neznámych príčin prešiel do protismeru, kde v tom čase prechádzala policajná hliadka.

Obrovské šťastie mali vo včerajšej službe policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave. Tí smerovali po Východnej ulici v Bratislave, keď sa im v ceste náhle objavila dodávka idúca v protismere. Prečo sa vodič dodávky ocitol v protismere polícia neinfromovala. Mohlo sa jednať napríklad o používanie mobilného telefónu za volantom.

Z informácií, ktoré uviedla na svojom facebookovom profile, ale vieme, že vodičovi vozidla KIA bol zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda mu bola zakázaná. Na videu vidíme, že nebyť pohotovej reakcie šoféra policajného vozidla, ktovie, ako by nehoda skončila. V snahe zabrániť zrážke bol nútený prudko strhnúť riadenie doprava, avšak aj napriek tomuto manévru došlo k bočnej zrážke vozidiel. Služobné vozidlo  zišlo mimo vozovky, kde narazilo do betónovej struže. Zranený našťastie nikto nebol. 

Video zo zrážky:

AUTENTICKÉ VIDEO – VĎAKA POHOTOVEJ REAKCII POLICAJTOV NEDOŠLO K TRAGICKEJ NEHODEPolicajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave zabránili pohotovou reakciou v priebehu dnešného dopoludnia tragickej dopravnej nehode. Počas jazdy po Východnej ulici v Bratislave im náhle vošlo do jazdnej dráhy z protismeru vozidlo KIA. V snahe zabrániť zrážke boli nútení prudko strhnúť riadenie doprava, avšak aj napriek tomuto manévru došlo k bočnej zrážke vozidiel. Služobné vozidlo s označením POLÍCIA zišlo mimo vozovky kde narazilo do betónovej struže. V tomto prípade nakoniec išlo o škodovú udalosť. Vodičovi vozidla KIA bol zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda mu bola zakázaná.

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Středa 29. května 2019

Zdroj: facebook.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií