fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, že mesiac vášho narodenia vie, čo to prezradiť o vašej osobnosti? Zistite, aká ste!

Máte tip? napíšte nám mailom

Podobne ako si nevyberáme rodičov, nevyberáme si ani mesiac svojho narodenia. Niekto sa narodí v studenom januári, iný v šialenom apríli a iný v teplom auguste. Vedeli ste, že mesiac, v ktorom sa narodíte, vie prezradiť čo to o vašej osobe? Čítajte a dozviete sa viac o tom, kým ste podľa tohto rozdelenia.

Január – Januárové žienky sú veľmi konzervatívne a seriózne. Iba sem-tam sa nahnevajú, ale ich zlosť a hnev stojí za to, preto choďte od nich v tej chvíli radšej preč. Sú to dámy, ktoré chcú mať vo svojej blízkosti intelektov, ktorí zdieľajú rovnaké životné názory ako ony. Sú veľmi ambiciózne a ctižiadostivé.

Február – Sviatok všetkých zaľúbených, tzv. Valentín zasiahol Amorovým šípom azda všetky februárové ženy, pretože sú veľkými romantičkami.  Kytica kvetov, sladká bonboniéra či iné prejavy lásky sú to pravé orechové, čo na ne zapôsobí. Zároveň, sú veľmi náladové, a tak pri komunikácií s nimi budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti. Aj preto si s nimi nerozumie každý.

Marec – Silnou charizmou a šarmom oplývajú ženy narodené v marci. Aj preto sú veľmi atraktívne a zaujímavé pre spoločnosť. Ich problémom však je, že je pre nich ťažké zamilovať sa, zrejme veľa analyzujú a váhajú. Ich výhodou však je, že sú lojálne, a tak si môžete byť istý, že keď sa zaľúbia, ostanú s vami.

pexels-photo-large

Apríl – Aj napriek tomu, že apríl dostal prívlastok šialený, neplatí to o ženách, ktoré sa v tomto mesiaci narodili. Naopak, sú veľké diplomatky a sú veľmi komunikatívne. Ich nevýhodou je, že sú žiarlivé, takže si dajte na to pozor. Hovorí sa, že aprílové dievčatá urobia svojho partnera najšťastnejším mužom planéty. Platí to podľa vás?

Prečítajte si tiež:
Zhúlení astronauti?! Možno už čoskoro, pretože marihuana by im mohla zachrániť život

Máj – Ženy narodené v máji sú podľa tohto delenia fyzicky veľmi príťažlivé, krásne. Sú vytrvalé a verné svojím zásadám, ale majú veľmi ťažkú a komplikovanú povahu. Aj preto sú pre mužov, ktorí sa do nich zaľúbia, veľkým nebezpečím, pretože im možno nikdy nebudú rozumieť. Ale to asi žiadnej žene, takže nezúfajte.

Jún – Júnové ženy sú veľmi zvedavé, čo platí aj o láske. Radi skúšajú nové veci, preto sa môže stať, že muž bude pre nich iba ďalšou hračkou, letnou romancou. Zároveň sú však veľmi kreatívne a komunikatívne. Treba si však na nich dať pozor.

Pokračovanie na ďalšej strane

Júl – Úprimnosťou prekvitajú ženy, ktoré sa narodili v júli. Sú veľmi tajomné, krásne a veľmi inteligentné. Dokonca až tak, že sú na oveľa vyššej úrovni ako iné ženy. Aj napriek ich veľkej úprimnosti si však k sebe ľudí veľmi blízko nepúšťajú, ale sú opatrnejšie.

August – Dámy, ktoré sa narodili v auguste, majú veľké srdce a oplývajú šťastím. Na druhej strane sú však veľkým egoistkami, a preto sa s nimi neoplatí zahrávať. Verte, že toto sú tie ženy, ktoré sa budú smiať ako posledné, pretože skôr či neskôr nad vami aj tak vyhrajú. Aj napriek tomu, že oplývajú zmyslom pre humor, nedovolia, aby ste sa z nich vysmievali.

Prečítajte si tiež:
Dojemná spoveď českej zdravotnej sestry z New Yorku: Nemali sme do čoho baliť mŕtvych

September – Začiatok nového školského roka je plný disciplíny a pravidiel, čo platí aj o týchto ženách. Sú krásne, ale aj rázne a disciplinované, preto si dajte pozor, aby ste im nejako neublížili. Budú si to totiž pamätať a môžu sa neskôr pomstiť. Pokiaľ s nimi vychádzate dobre, tak k vám tieto ženy budú láskavé a milé.

pexels-photo-large

Október – Len zriedka uvidíte plakať ženu, ktorá sa narodila v októbri. Ide o silné a nezávislé ženy so železným charakterom, ktoré svoju dušu neotvoria každému, pretože sa boja sklamania. Málokto o nich vie, že sú to veľmi emocionálne ženy a inteligentné.

November – Novembrové ženy majú nadprirodzený zmysel, vďaka ktorému vedia vždy rozpoznať klamstvo, lož. Preto, ak chcete niečo zatajovať alebo klamať, určite to nerobte pred týmito ženami, pretože vám na všetko prídu. Stále sú o krok pred každým, takže majú výhodu.

December – Ženy, ktoré sa narodili v decembri, sa narodili „pod šťastnou hviezdou“. Tento symbol sa zrejme pripisuje kvôli oslave sviatku narodenia Ježiš(k)a, ktorý si pripomíname na Vianoce. Podľa tohto členenia je Boh stále na ich strane, a tak sa im všetko podarí, dostanú všetko, čo si zaslúžia. Ich nevýhodou je, že sú netrpezlivé.

Čo poviete na toto rozdelenie? Sedí na vás? Našli ste svoje povahové črty v mesiaci svojho narodenia. Ja, áno 🙂

Foto: www.pexels.com
Zdroj: www.theartikulounonews.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií