fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, že mesiac vášho narodenia vie, čo to prezradiť o vašej osobnosti? Zistite, aká ste!

Podobne ako si nevyberáme rodičov, nevyberáme si ani mesiac svojho narodenia. Niekto sa narodí v studenom januári, iný v šialenom apríli a iný v teplom auguste. Vedeli ste, že mesiac, v ktorom sa narodíte, vie prezradiť čo to o vašej osobe? Čítajte a dozviete sa viac o tom, kým ste podľa tohto rozdelenia.

Január – Januárové žienky sú veľmi konzervatívne a seriózne. Iba sem-tam sa nahnevajú, ale ich zlosť a hnev stojí za to, preto choďte od nich v tej chvíli radšej preč. Sú to dámy, ktoré chcú mať vo svojej blízkosti intelektov, ktorí zdieľajú rovnaké životné názory ako ony. Sú veľmi ambiciózne a ctižiadostivé.

Február – Sviatok všetkých zaľúbených, tzv. Valentín zasiahol Amorovým šípom azda všetky februárové ženy, pretože sú veľkými romantičkami.  Kytica kvetov, sladká bonboniéra či iné prejavy lásky sú to pravé orechové, čo na ne zapôsobí. Zároveň, sú veľmi náladové, a tak pri komunikácií s nimi budete potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti. Aj preto si s nimi nerozumie každý.

Marec – Silnou charizmou a šarmom oplývajú ženy narodené v marci. Aj preto sú veľmi atraktívne a zaujímavé pre spoločnosť. Ich problémom však je, že je pre nich ťažké zamilovať sa, zrejme veľa analyzujú a váhajú. Ich výhodou však je, že sú lojálne, a tak si môžete byť istý, že keď sa zaľúbia, ostanú s vami.

pexels-photo-large

Apríl – Aj napriek tomu, že apríl dostal prívlastok šialený, neplatí to o ženách, ktoré sa v tomto mesiaci narodili. Naopak, sú veľké diplomatky a sú veľmi komunikatívne. Ich nevýhodou je, že sú žiarlivé, takže si dajte na to pozor. Hovorí sa, že aprílové dievčatá urobia svojho partnera najšťastnejším mužom planéty. Platí to podľa vás?

Máj – Ženy narodené v máji sú podľa tohto delenia fyzicky veľmi príťažlivé, krásne. Sú vytrvalé a verné svojím zásadám, ale majú veľmi ťažkú a komplikovanú povahu. Aj preto sú pre mužov, ktorí sa do nich zaľúbia, veľkým nebezpečím, pretože im možno nikdy nebudú rozumieť. Ale to asi žiadnej žene, takže nezúfajte.

Jún – Júnové ženy sú veľmi zvedavé, čo platí aj o láske. Radi skúšajú nové veci, preto sa môže stať, že muž bude pre nich iba ďalšou hračkou, letnou romancou. Zároveň sú však veľmi kreatívne a komunikatívne. Treba si však na nich dať pozor.

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií