fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vláda pre vojnu na Ukrajine opätovne zmenila nariadenie na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie

Cieľom aktuálnych úprav je spresniť opatrenia „organizácie dopravného zabezpečenia“ .

Máte tip? napíšte nám mailom

6.4.2022 (Webnoviny.sk) – Vláda pre vojnu na Ukrajine opätovne zmenila svoje nariadenie na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie. Cieľom aktuálnych úprav je spresniť opatrenia „organizácie dopravného zabezpečenia“ vo vzťahu k Ministerstvu dopravy a výstavby SR, vyšším územným celkom a okresným úradom po stránke vydávania príkazov aj usmernenia k postupu účtovania výdavkov na opatrenia hospodárskej mobilizácie.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Zároveň sa spresňuje aj oblasť vecného plnenia. Zmeny budú mať vplyv na rozpočet verejnej správy a na podnikateľské prostredie, dopredu však podľa materiálu nie je možné definovať výšku nákladov na rozpočet verejnej správy.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Vláda pre vojnu na Ukrajine opätovne zmenila nariadenie na vykonanie niektorých opatrení hospodárskej mobilizácie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií