fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nová vojna na SK scéne?! Rytmus sa pustil do Twiinsiek, tie sa však nenechali a rozhodli sa mu to vrátiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Patrik Vrbovský a.k.a Rytmus je známy okrem iného aj tým, že si nedáva servítku pred ústa a nemá problém vysmiať hocičo a hocikoho, tentokrát to schytali sestry Nízlové.

Aj keď momentálne Rytmus nekoncertuje, pretože si doprial dovolenku a cestuje po svete, na Instagrame si zrejme rád pozrie, čo je nové doma. Preto mu neunikla jedna zo Stories internetového magazínu, ktorý pridal fotografiu, na ktorej boli Veronika a Daniela Nízlové s popisom, že sú krásne.

Rytmo si neodpustil spraviť screenshoot, priblížiť fotku a pridať trefný koment, ktorý opäť zazdieľal prostredníctvom Stories na svojom profile. To neskôr neuniklo ani duu TWiiNS, ktoré sa taktiež vyjadrilo a na Paťovu adresu dali mierni diss. “Neviem prečo tento 45-ročný pán má potrebu sa vyjadrovať ku všetkému… Áno, je to na prd fotka, zlé svetlo, dusno a tvár sa ti leskne ako psove … Ale no dobre teda,” napísali Twiinsky, ktoré sa ale netrafili do raperovho veku, pretože nemá 45 ale 41.

t0

t5

 

 

Prečítajte si tiež:
POZOR! Nafúkať môžete aj z potravín a nápojov, ktoré konzumujete bežne počas dňa. Ktoré to sú?

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií