fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyhoveli by ste tehotnej žene, ktorá by vás žiadala o cigaretu? Pozrite sa, koľko ľudí to urobilo

Máte tip? napíšte nám mailom

“Ak ste tehotná, nie, nie, nie…!”

Obyvateľov Londýna pred pár dňami prekvapila žena s tehotenským bruškom s otázkou, či by jej mohli dať cigaretu. Tí samozrejme nevedeli, že ide o sociálny experiment a žena je reportérka s falošným tehotenským bruškom.

Prechádzala sa ulicami a zastavovala náhodných ľudí, ktorí boli dosť šokovaní jej prosbou, ale napriek tomu jej väčšina z nich vyhovela. Žena k nim milo prišla, občas si vypočula, že to, čo robí nie je správne, ale nikto nemal veľa času dávať jej siahodlhé prednášky. Našiel sa však mladý muž, ktorý váhal, ale nakoniec povedal: “Ak ste tehotná, nie, nie, nie.”

preg2

Mnoho žien si neuvedomuje, ako svojmu dieťatku škodia, keď v tehotenstve fajčia. Môže to spôsobiť komplikácie matke i dieťaťu. Okrem problémov v tehotenstve a pri pôrode môže žena potratiť, porodiť predčasne alebo dokonca porodiť mŕtve dieťa. 

Vyhoveli by ste jej?

https://www.youtube.com/watch?v=n39yE3narm0

Zdroj: dailymail.co.uk  youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií