fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vytrvalosť a poctivá práca z nás robí hrdý a úspešný národ, vyhlásila Remišová

Podľa Veroniky Remišovej jedným z kľúčových úspechov slovenského národa je, že sa koncom 90. rokov dokázal vymaniť spod vplyvu politikov, ktorí účelovo rozdúchavali národnostné vášne.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníčka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová sa domnieva, že jedným z kľúčových úspechov slovenského národa je, že sa koncom 90. rokov dokázal vymaniť spod vplyvu politikov, ktorí účelovo rozdúchavali národnostné vášne a hnali krajinu na okraj slobodnej a demokratickej Európy. Uviedla to v tlačovej správe strana Za ľudí v súvislosti s nedeľňajším 30. výročím prijatia deklarácie zvrchovanosti Slovenskej republiky.

„Nie vyhlásením a pálením vatier si slovenský národ vydobyl zvrchovanosť, ale tým, ako sme sa prihlásili k hodnotám demokracie, slobody, ľudských práv a spravodlivosti a dokázali ich napĺňať. Až vďaka tomu sme sa úspešne začlenili do vyspelej Európy a dnes sme hrdým, sebavedomým a úspešným národom v srdci Európy, ktorému záleží na dobrých vzťahoch so svojimi susedmi a spojencami,” uviedla Remišová.

Viac k témam: Deklarácia o zvrchovanosti Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Vytrvalosť a poctivá práca z nás robí hrdý a úspešný národ, vyhlásila Remišová © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií