fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zamilovala si sa do muža, ktorý z teba nie je až tak paf? Takto naňho rýchlo zabudneš

Určite to pozná každá jedna žena a každá to aspoň raz zažila. Spoznáš chalana, si z neho úplne namäkko a zdá sa, že ani on sa pomysleniu na vzťah s tebou až tak nebráni. Lenže neskôr z neho vypadne, že vlastne žiaden vzťah nechce, že ty vlastne nie si preňho, že sa ešte nechce usadiť…

Asi sa pýtaš sama seba, prečo sa to stalo a čo si spravila nesprávne. Nerob to. Radšej sprav týchto 6 vecí, aby si ho čím skôr dostala z hlavy.

1. Detox od sociálnych sietí

Niekedy jediné, čo potrebujeme, je malá pauza od okolitého sveta. Dať si aspoň na čas prestávku od sociálnych sietí a ušetriť kopu času, ktorý môžeš venovať sama sebe, je prvým skvelým krokom, ako sa z nešťastnej lásky vymotať.

2. Vyraz na neplánované výlety

Zavolaj svojim najlepším kamoškám a naplánujte úžasný oddychový víkend niekde pri bazéne, alebo sa vyberte do mesta, kde ste ešte nikdy neboli, no vždy ste ho chceli vidieť.

Určite ti to padne vhod, budeš sa môcť venovať sama sebe, užívať si, vypnúť, oddychovať a nemyslieť na nič, čo sa mohlo stať, no nestalo sa a ani sa už nestane.

3. Pohni sa vpred a nehrab sa v minulosti

Väčšina z nás je nastavená tak, že sa pýtame samé seba, prečo je to tak, ako to je a ako by to bolo, keby to bolo inak. Čo ak by si konečne začala brať veci také, aké sú a príliš sa v nich nehrabala?

Čokoľvek v minulosti mohlo byť inak, nezaoberaj sa tým. Je to tak, ako to je a radšej sa sústreď na budúcnosť a veci, ktoré môžeš zmeniť.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"