fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena sa rozhodla vynosiť bábätko bez mozgu. Za jej smutným príbehom sa skrýva obrovské gesto, ktoré si zaslúži obdiv a uznanie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá matka urobila rozhodnutie, na ktoré by sa odvážil len málokto z nás…

Američanka Keri Young si zaslúži obdiv a uznanie za gesto, ktoré urobila. Potom, ako zistila, že je po druhýkrát tehotná, prišla od lekárov smutná správa. Bábätko, ktoré čakala so svojím manželom, nemalo mozog a po narodení nemalo žiadnu šancu na život.

Hrozná správa, ktorú by nechcel počuť žiadny z rodičov, však neprinútila mladú matku ísť na potrat! Naopak, zachovala sa ako hrdinka a svoju dcérku sa rozhodla vynosiť, aby mohla darovať jej orgány tým deťom, ktoré to potrebujú.

Choré dievčatko sa napokon narodilo 17. apríla a dostalo meno Eva Grace Young, čo v preklade znamená “darkyňa života”. O spoločnú fotku sa mladá rodina podelila aj na facebooku. Takto zneli slová obdivuhodnej matky, ktorá vedela, že jej dcéra čochvíľa zomrie: “Bola perfektná svojím spôsobom.”

3396160_keri-young-v0

Doposiaľ nie je známe, či sa rodičom podarilo naozaj darovať orgány malého dievčatka, no obdivuhodné je už len ich gesto a nesebeckosť voči ostatným. Klobúk dole za ich príklad!

Zdroj: supermamy.maminka.cz

Prečítajte si tiež:
Rodičia pozor! "Označte" si dieťa ako táto žena, ak sa stratí, ľudia vám rýchlejšie pomôžu!
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií