fbpx
Žena nechala svoje dieťa zatvorené v aute a odišla do práce na dlhých osem hodín

Žena nechala svoje dieťa zatvorené v aute a odišla do práce na dlhých osem hodín

Dieťa zatvorené dlhé hodiny v rozpálenom aute nemalo šancu prežiť.

Len 17-mesačný chlapček z floridského mesta Pembroke Pines prišiel o život po tom, ako ho jeho matka zabudla v aute zaparkovanom pred jej prácou a odišla pracovať. Keď sa po viac než ôsmych hodinách žena k autu vrátila, ihneď privolala záchranárov. Tí sa dieťa ešte pokúšali oživiť, žiaľ, neúspešne a tak ho na mieste prehlásili za mŕtve.

Ženin právnik, Lawrence Hashish, trvá na tom, že šlo o tragickú nehodu a takto sa vyjadril pre média: “Je to dobrá matka. Vždy má rodinu na prvom mieste a chodí aj do kostola. Rodina, priatelia a ľudia z kostola sa jej teraz snažia pomôcť vyrovnať sa s tým.”

V USA sa v tomto roku jedná už o 24. dieťa, ktoré prišlo o život preto, že ostalo zabudnuté vo vozidle. Polícia preto vyzýva ľudí, aby v horúcich dňoch nezabúdali na deti či zvieratá, ktoré so sebou berú do auta.

 

 

 

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5960423/One-year-old-boy-dies-left-hot-car-Florida.html

Foto: https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=21690&picture=sleeping-in-the-car-seat

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Karin zmenila životný štýl, jej zmena vám vyrazí dych
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.