fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena nechala svoje dieťa zatvorené v aute a odišla do práce na dlhých osem hodín

Máte tip? napíšte nám mailom

Dieťa zatvorené dlhé hodiny v rozpálenom aute nemalo šancu prežiť.

Len 17-mesačný chlapček z floridského mesta Pembroke Pines prišiel o život po tom, ako ho jeho matka zabudla v aute zaparkovanom pred jej prácou a odišla pracovať. Keď sa po viac než ôsmych hodinách žena k autu vrátila, ihneď privolala záchranárov. Tí sa dieťa ešte pokúšali oživiť, žiaľ, neúspešne a tak ho na mieste prehlásili za mŕtve.

Ženin právnik, Lawrence Hashish, trvá na tom, že šlo o tragickú nehodu a takto sa vyjadril pre média: “Je to dobrá matka. Vždy má rodinu na prvom mieste a chodí aj do kostola. Rodina, priatelia a ľudia z kostola sa jej teraz snažia pomôcť vyrovnať sa s tým.”

V USA sa v tomto roku jedná už o 24. dieťa, ktoré prišlo o život preto, že ostalo zabudnuté vo vozidle. Polícia preto vyzýva ľudí, aby v horúcich dňoch nezabúdali na deti či zvieratá, ktoré so sebou berú do auta.

 

 

 

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5960423/One-year-old-boy-dies-left-hot-car-Florida.html

Foto: https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=21690&picture=sleeping-in-the-car-seat

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií